• Zadzwoń do nas
    +48 22 223 66 30
  • ul. Klimczaka 1
    Warszawa, Polska
  • Godziny otwarcia
    Pon-Pią 8:00 - 20:00

Pokaz i spotkanie z twórcami filmu „Córka trenera” z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

Serdecznie zapraszamy na Pokaz i spotkanie z twórcami filmu „Córka trenera” z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet – 5 marca o 18:00 w Kinie Luna.

Będzie to nie tylko okazja do networkingu, pogłębiania relacji biznesowych i mentoringowych, ale także do zobaczenia znakomitego kina drogi z Jackiem Braciakiem i Karoliną Bruchnicką w rolach głównych. Obejrzymy razem film „Córka Trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka.

Film powstał dzięki wsparciu finansowemu m.in. inwestorek skupiowych wokół Black Swan.

Przed pokazem zapraszamy na spotkanie z twórcami filmu – reżyserem Łukaszem Grzegorzkiem, producentką – Natalią Grzegorzek i odwtórczynią roli tytułowej – Karoliną Bruchnicką.

Po pokazie zapraszamy na toast i drobny poczęstunek.

O FILMIE:

CÓRKA TRENERA | A Coach’s Daughter

reż. Łukasz Grzegorzek, Polska 2018, 93′

☆ MFF w Hamburgu 2018: nominacja do nagrody Młody Talent dla najlepszego filmu pełnometrażowego

☆ Forum Kina Europejskiego Cinergia 2018: Nagroda Publiczności

Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chce, żeby była najlepsza. On jest dla niej całym światem do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej zacznie trenować. Dzięki niemu dziewczyna otworzy się na nowe doznania – pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyrusza w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

„Mistrz drugiego planu w końcu otrzymał główną rolę i w każdej sekundzie udowadnia, że jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. (…) Braciak płynnie przechodzi między nastrojami swej postaci, nigdy nie pozwalając sobie na przerysowanie oraz – co najważniejsze – utratę względów widzów.” Jakub Izdebski, Interia

***

Wydarzenie w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach